Pielęgnacja dłoni

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureAby zadbać o Twoje bezpieczeństwo stosujemy jednorazowe pilniczki a narzędzia sterylizujemy w najnowocześniejszym szwajcarskim autoklawie!!!

 

IBX SYSTEM

Jest to system, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci.Wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
Jest to zabieg dla Ciebie jeśliTwoje paznokcie:
– są zniszczone po stylizacji żelowej, tipsach, hybrydzie
– są słabe, cienkie jak papier i rozdwajają się
– mają białe plamki, bruzdy, uszkodzenia
– są kruche i ciągle się łamią
Zabieg można połączyć ze stylizacją żelową oraz hybrydową!

Cena: 70 zł

 

MANICURE JAPOŃSKI

Maniciure ten ratuje bardzo zniszczone paznokcie borykające się z problemem łamania, rozdwajania, kruchością i brakiem witamin. Jest idealny jako regeneracja po akrylu, żelach i hybrydzie.Zabieg polega równomiernym wcieranie wosku za pomocą naturalnego pilnika. Aby uzyskać najlepsze efekty trzeba go powtórzyć około 4 razy w 2-3 tygodniowych odstępach, trwa on około 30-40 minut.

Cena:  120 zł

MANICURE KLASYCZNY

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu, opiłowaniu i wypolerowaniu płytki paznokci oraz odsunięciu skórek.  Na zakończenie zabiegu dłonie zostają nawilżone balsamem pielęgnacyjnym a skórki specjalną oliwką.

Cena:  80 zł

+ Malowanie paznokci  10 zł

 

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Paznokcie malowane są specjalnym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV, którego największą zaletą jest trwałość utrzymująca się nawet do 3 tygodni. Produkt jest hipoalergiczny a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny niż w przypadku paznokci akrylowych bądź żelowych.

Manicure hybrydowy zwykły 100 zł
Manicure hybrydowy french 120 zł
Zdjęcie hybrydy 50 zł

 

 

ŻELOWANIE + HYBRYDA

W zależności od kształtu dłoni oraz upodobań Klientki, tworzymy paznokcie w różnych kształtach. Nałożona masa żelowa jest cienka, elastyczna i co ważne trwała.

Żelowanie + hybryda z przedłużeniem na formie 180-200
Żelowanie + hybryda na naturalnej płytce 150 zł
Uzupełnienie żelu + hybryda  2 tyg/4 tyg 120 zł-160 zł
Rekonstrukcja żelu-1 paznokieć 25 zł
Usunięcie żelu  50 zł
Zdobienie paznokci 10-20 zł

 

SPA MANICURE

Zabieg obejmujący tradycyjny manicure oraz peeling, relaksujący masaż olejkami i maseczkę, które mają na celu silnie nawilżyć i zregenerować skórę dłoni.

Cena:  130 zł

PARAFINA SPA

Parafina znacznie poprawia stan dłoni, które codziennie poddawane są szkodliwemu działaniu środków chemicznych. Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka .Jest to zabieg szczególnie polecany osobom z szarą, pękającą skórą dłoni, która wymaga szybkiego i silnego nawilżenia.

Cena:  100 zł