U nas kupisz

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this feature

 •  

  Dermalogica to marka amerykańskich kosmetyków profesjonalnych stworzona w 1986 roku przez międzynarodowy autorytet w dziedzinie kosmetologii – International Dermal Institute.

  Marka ta jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki Dermalogica są owocem wieloletnich badań zespołu amerykańskich naukowców. Powstają z najlepszych na świecie składników pochodzenia roślinnego oraz zaawansowanych składników biotechnologicznych. Dzięki zainwestowaniu ogromnych środków w badania i rozwój nowych technologii od lat wyznaczają standardy jakości na rynku dermokosmetyków profesjonalnych. Dermalogica każdego roku wprowadza na rynek innowacyjne formuły, będące wcieleniem najnowszych osiągnięć nauki.

  Marka jest rekomendowana przez najlepszych specjalistów w branży, modelki, topowych makijażystów i dziennikarzy działów urody magazynów prasy kobiecej i branżowej na całym świecie!Liczne publikacje o produktach Dermalogica można znaleźć w magazynach Glamour, Avanti, Cosmopolitan i LNE.

   

 • revitalash
   

  Firma RevitaLash®Advanced to światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.
  W czerwcu 2011. roku wprowadziła ona na rynek najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach stosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Badania potwierdziły skuteczność zastosowania i najwyższe bezpieczeństwo. RevitaLash®Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs i nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka.

  Skład najnowszej formuły RevitaLash® Advanced zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

  Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie!!!

  Risultati immagini per revitalash