Trychologia

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureTrychologia jest dziedziną zajmującą się diagnozą i terapią problemów skóry głowy oraz prawidłową pielęgnacją włosów. Pomagamy w walce z:

  • wypadaniem włosów
  • osłabieniem włosów
  • łysieniem typu męskiego
  • łysieniem typu żeńskiego
  • łysieniem plackowatym.

 

Każdorazowo przeprowadzamy konsultację trychologiczną, która pozwala poznać przyczynę problemów z włosami oraz wykonujemy trichoskopię (szczegółową analizę stanu włosów i skóry głowy za pomocą mikrokamery). Przebieg zabiegów i częstotliwość ustalane są w zależności od problemu, rodzaju skóry głowy i włosów.Najlepsze efekty zazwyczaj są widoczne po seri 4-10 zabiegów w odstępach 2 tygodni.

Konsultacja trychologiczna: 150 zł

 

Oferujemy następujące zabiegi:

  • mezoterapia igłowa – polega na wstrzykiwaniu substancji odżywiających włosy tj. deksapantenol, krzemionka organiczna,oligoelementy, biotyna, minoksydyl, lidokaina lub NCTF. Substancje te uruchamiają regenerację struktury włosów hamując proces ich wypadania, powodując także ich odrastanie. Zabieg sprawdza się w przypadku nadmiernej utraty włosów u mężczyzn w średnim wieku oraz kobiet po porodzie lub w okresie menopauzy. Terapię powinno się rozpocząć przy pierwszych objawach aby nie doszło do znacznego przerzedzenia włosów.

Cena:250 –500 zł (zależnie od wybranego preparatu)

  • osocze bogatopłytkowe – jest koncentratem płytek krwi, który otrzymujemy w wyniku odwirowania i wyizolowania z krwi. Dzięki płytkom krwi zawartym w osoczu pobudzane są tzw. czynniki wzrostu, które działają silnie regenerująco.Skóra staje się odżywiona, włosy przestają wypadać i szybko pojawiają nowe. Regeneracja i przebudowa tkanek zaczyna się już po 2 dniach  od pierwszego zabiegu.

Cena: 600 zł

  • prądy d’arsonvala – produkują ozon, który działa bakteriobójczo i grzybobójczo.

Dzięki prądom d’arsonvala pobudzana jest praca nowych cebulek, włosy rosną szybciej a zniszczone cebulki się regenerują. Ozon rozgrzewa a więc przyśpiesza przemianę materii w skórze głowy w wyniku czego zwiększa przyswajalność składników odżywczych. Zabieg  jest polecany osobom z łojotokiem, włosami przetłuszczającymi się, łupieżem, wypadającymi włosami (łysienie plackowate i androgenowe), świądem skóry głowy, w celu redukcji nadmiaru bakterii.
Po zabiegu włosy mniej się przetłuszczają i ulegają wzmocnieniu, wycofaniu ulegają choroby bakteryjne skóry głowy.
Cena:50 zł