Declare

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this feature1

ZABIEG KAWIOROWY

Zabieg kawiorowy szwajcarskiej marki DECLARE to  luksusowy zabieg  łączący siłę liftingu jak i spektakularny i wyjątkowy efekt upiększenia!

Przebieg zabiegu:
Demakijaż – pierwszym krokiem jest puder oczyszczający, który w połączeniu z wodą tworzy gęstą piankę i w sposób dogłębny nienaruszający pH skóry oczyszcza ją. Jedyny taki produkt na rynku!
Eksfoliacja – skóra po peelingu jest idealnie wygładzona i napięta.
Faza aktywna – wprowadzenie koncentratu kawiorowego za pomocą sonoforezy.
Faza relaksacyjna – masaż twarzy na bazie bogatego kremu kawiorowego oraz aplikacja niezwykle luksusowej maski kawiorowej dającej natychmiastowy efekt napięcia skóry oraz wygładzenia linii i zmarszczek.
Faza upiększająca – aplikacja kremu odbijającego światło, rozświetlającego i zarówno liftingującego.

Efekty:

– promienna cera
– linie i zmarszczki są wyraźnie spłycone
– znaczne pobudzenie skóry oraz mięśni twarzy
– pobudzenie regeneracji komórkowej
– natychmiastowy efekt zdrowej i świeżej skóry

Najważniejsze składniki aktywne:

– ekstrakt z kawioru – regeneruje epidermę
– kompleks przeciwzmarszczkowy Toniskin – wyciąg z oczyszczonych drożdży o działaniu przeciwzmarszczkowym zwalczający oznaki starzenia i zwiotczenia skóry, wzmacnia połączenia skóry właściwej i epidermy
– innowacyjny składnik Kombuchka – powstały z fermentacji czarnej herbaty, znany jako „eliksir długowieczności” wypełnia komórki skóry od wewnątrz i poprawia koloryt skóry
– cupuacu masło nazywane roślinną lanoliną oraz witamina E i sacharydy-nawilżają skórę, zapobiegają TEWL, regenerują bariery naskórkowe.

Czas zabiegu: 1h 

Cena zabiegu: 250.00 zł

 

2

ZABIEG Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Zabieg PRO YOUTHING szwajcarskiej marki DECLARE  ujędrnia, wygładza, liftinguje, czasteczki jedwabiu sprawiają, że skóra staje się gładka i miękka a ekstrakt z magnolii utrzymuje jej elastyczność i sprężystość.

Komórki macierzyste skóry odgrywają ogromną rolę w jej procesie starzenia. Obecne w naskórku mają one zdolność proliferacji oraz przemieszczania się w stronę powierzchni skóry. Komórki te umierają i są wymieniane na nowe w regularnym cyklu trwającym średnio30 dni. Jeśli skóra jest narażona na działanie czynników niesprzyjających to czas procesu keratynizacji znacząco się skraca. Regeneracja zachodzi także wolniej wraz z wiekiem, nie dochodzi już do wystarczającej wymiany komórek macierzystych, które tracą swoją zdolność do prawidłowego funkcjonowania. Na poziomie skóry rozpoczyna się proces starzenia dotykający naskórek, skórę właściwą oraz mieszek włosowy. Aktywna regeneracja komórek macierzystych to innowacyjne połączenie składników aktywnych, które nie tylko chronią dorosłe komórki macierzyste przed uszkodzeniami, ale również przedłużają ich cykl życia i równocześnie zapobiegają szkodliwemu wpływowi środowiska, pobudzają metabolizm skóry i stymulują syntezę kolagenu i elastyny.

 

Najważniejsze składniki aktywne:

– roślinne komórki macierzyste z jabłek – chronią komórki macierzyste skóry
– kompleks Juvinity, ekstrakt z magnolii- chroni skórę na poziomie molekuł
– masło shea, olejek kokosowy, olejek z orzechów makadamia -zapewniają intensywną pielęgnacje.

Czas zabiegu: 1h 

Cena zabiegu: 250.00