Osocze bogatopłytkowe

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureZabieg osoczem bogatopłytkowym  jest nazywany „wampirzym liftingiem” i jest to zabieg koktajlem pozyskiwanym z krwi pacjenta, który jest bogatym w naturalne substancje i dobrze przyswajalnym preparatem regenerującym skórę. Po pobraniu odpowiedniej ilości krwi, odwirowuje się ją w celu oddzielenia osocza, które zwiera żywe płytki krwi. Osocze bogatopłytkowe przeznaczone jest dla każdego rodzaju skóry i w dowolnym wieku: do cery młodej jako profilaktyka procesów starzenia lub do cery dojrzałej w celu regeneracji skóry. Można go również skutecznie stosować do profilaktyki oraz terapii łysienia typu męskiego. Jest bardzo przydatny jako wsparcie gojenia się skóry, na przykład po zabiegach chirurgii plastycznej. Pomaga także zniwelować ślady po trądziku czy inne uciążliwe blizny.

Autologiczna odnowa komórkowa polega ona na odnowie komórek skóry za pomocą własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych, jakie zawiera osocze bogatopłytkowe. Pobudzają one procesy regeneracji tkanek, wspomagają tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Zmarszczki i fałdy stają się wygładzone,  cera zyskuje jaśniejszy i bardziej wyrównany koloryt, skóra odzyskuje napięcie, a owal twarzy jest lepiej wymodelowany.Efekty zauważalne są po około 3 tygodniach, a finalne po kwartale. Dla uzyskania optymalnych rezultatów dobrze jest przeprowadzić 2-3 sesje w kilkutygodniowych odstępach.

Pzeciwwskazania:

  • choroby nowotworowe, hematologiczne i autoimmunologiczne
  • stany zapalne skóry
  • aktywny wirus opryszczki
  • ciąża i karmienie piersią
  • przyjmowanie niektórych leków, szczególnie zmniejszających krzepliwość krwi.

Po kilkudziesięciu godzinach od zabiegu ślady mikro iniekcji są już praktycznie niewidoczne. Nie jest to również zabieg zbyt bolesny, dla komfortu pacjenta można miejscowo znieczulić skórę kremem.

Cena:

Twarz/szyja/dekolt/owłosiona skóra głowy 800 zł/ 2 probówki

Twarz+ szyja + dekolt 1000 zł / 2 probówki