Bloomea

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this feature 

 

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L . Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów.Z czasem bazując na badaniach histologicznych 5 warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych takich jak:

 

 • zabiegi anti-age,
 • zabiegi ujędrniające,
 • zabiegi depigmentacyjne,
 • spłycanie zmarszczek,
 • niwelowanie rozstępów,
 • niwelowanie bruzd potrądzikowych i inne.

 

Urządzenie zdobyło nagrodę na targach LNE w Paryżu w dziedzinie najlepszego zabiegu kosmetologicznego.

 

Jak wygląda zabieg Bloomea?

 1. MAKROEKSFOLIACJA

Na początku każdego zabiegu bezpośrednio na oczach klienta otwierany zostaje tip złuszczający (dostosowany do rodzaju zabiegu), a następnie montowany w głowicy zabiegowej. Dzięki różnorodnym technikom pracy, zdywersyfikowanemu ziarnicowaniu oraz bezpośredniej pracy oscylacyjnej głowicy w pierwszym etapie zabiegu możemy przeprowadzić MAKROEKSFOLIACJĘ na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego peelingu a na efekcie resurfacingu laserowego skończywszy. Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne (kwas hialuronowy, elastyna, kolagen) koktajlu Bloomea.

 1. MIKROWIBRACJA

Po pierwszej fazie wprowadzającej zdejmujemy tip złuszczający i instalujemy tip, który ma za zadanie wprowadzić wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych. Na skórę pacjenta nakładamy kilka kropel kremowego koktajlu Blooméa® bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy. W tym momencie zaczyna się innowacja fazy drugiej. W zależności od wybranej procedury, którą chcemy przeprowadzić u pacjenta wprowadzamy głowicę w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracy pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633 nm) wprowadzić aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej. W czasie równoległym urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu rozpoczynając trzecią fazę zabiegu LUMINOTERAPIĘ. Rozpoczyna się proces neokolagenezy.

 1. LUMINOTERAPIA

Jednoczesne oddziaływanie lasera w bliskiej podczerwieni (633nm) pozwala dopełnić terapię w technologii TRIO M.L.L. Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie elastyny i fibroblastów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku zabiegów leczniczych, czy też mających dać efekt resurfacingu laserowego zaleca się na koniec zastosowanie maski biocellulozowej bogatej w kwas hialuronowy, aloes i elastynę.Zabieg Bloomea, mimo że efektami jest porównywany do resurfacingu laserowego, jest całkowicie bezbolesny! Podczas jego wykonywania można czuć niewielkie pieczenie. Po zabiegu możliwe jest zaczerwienienie się skóry w zależności od jej rodzaju i natężenia siły zabiegu. W celu podtrzymania i zwiększenia efektu zabiegowego na bazie urządzenia Bloomea zapytaj swojego kosmetologa o kremowy koktajl Bloomea na bazie kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu do użytku domowego.

 

Wymagana liczba zabiegów między 6 a 12.

Podtrzymanie efektu (w zależności od rodzaju skóry) 1 zabieg po 2 – 6 miesiącach.

Odstępy między zabiegami między 2 a 4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu do 60 min.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne skóry
 • trądzik krostkowy i ropowiczy
 • nadżerki
 • nowotwory skóry i znamiona
 • naczyniaki jamiste
 • terapia przeciwtrądzikowa Izotekiem, Roaccutanem (wskazana min.3 miesięczna przerwa)
 • ciąża NIE stanowi przeciwwskazania do zabiegu

 

Cena:

 • Twarz+ szyja+dekolt – 400zł
 • Rozstępy i blizny wyceniane indywidualnie